Galeria najładniejszy balkon i ogródek przyblokowy w 2022r.
Balkony I miejsca

1. Barbara Cebula – Reja 8

2. Anna Maślisz – Tarnowskiego 13 A

3. Lila Nowalska – Wilcza 4


Balkony II miejsca

1. Krystyna Godziębska – Reja 8

2. Iwona Cichocka – Tarnowskiego 3

3. Anna Rembowska – ZHP 8


Balkony III miejsca

1. Iwona Macudzińska – Olimpijska 4

2. Ksenia Barbara Kobus – Wybickiego 2

3. Halina Kustosik – Podrzeczna 38


Ogródki I miejsca

1. Ewa Szczechowicz – Reja 8

2. Dorota Modlińska – Teligi 15

3. Anna Małachowska – Wilcza 2


Ogródki II miejsca

1. Mirosława Grudzińska – Arkita  -  Olimpijska  4A

2. Halina Gryglak -  Sosabowskiego 3

3. Jadwiga Sobczyk – Grunwaldzka 12


Ogródki III miejsca

1. Wiesława Witkowska – Krasińskiego 7

2. Magdalena Wójkowska – Wybickiego 6

3. Halina Wasiak -  Wilcza 2


Zdjęcia z rozdania nagród




Galeria najładniejszy balkon i ogródek przyblokowy w 2021r.

Balkony I miejsce:

Zofia Szegda  – ul. Podrzeczna 40A

Janina Rosiak – ul. Barlickiego 2

Iwona Cichocka – ul. Tarnowskiego 3


 

Balkony II miejsce:

Elżbieta Kaczorkiewicz – ul. Reja 10

Anna Maślisz – ul. Tarnowskiego 13A

Lila Nowalska – ul. Wilcza 4

 

Balkony III miejsce:

Anna Szyszka – ul. Olimpijska 8

Nikodem Sobczak – ul. Tarnowskiego 38A

Anna Rębowska – ul. ZHP 8

 

Ogródki przyblokowe I miejsce:

Halina Telej – ul. Batorego 17

Zdzisław Słaby – ul. 1 Maja 17

Wanda Jakubowska – ul. Tarnowskiego 38

 

Ogródki przyblokowe  II miejsce:

Henryk Walicki – ul. Braci Śniadeckich 5

Elżbieta Flisowska – ul. Tarnowskiego 13

Anna Małachowska – ul. Wilcza 2

 

Ogródki przyblokowe III miejsce:

Krystyna Kmita – ul. Staszica 7A/

Agnieszka Kubiak – Batorego 3

Agnieszka Anioł-Wesołowska – ul. Tarnowskiego 42

Tarnowskiego 13a

Tarnowskiego 38

ZHP 8

1 Maja 17

Batorego 17

Batorego 3

Tarnowskiego 13

Braci Śniadeckich 5

Wilcza 2

Podrzeczna 40a

Reja 10

Staszica 7a

Tarnowskiego 3

Galeria najładniejszy balkon i ogródek przyblokowy w 2019r.
NAGRODZENI

Balkony I miejsce:

1.Krystyna Godziębska - ul. Reja 8/20

2.Patrycja Pląckowska - ul. Sosabowskiego 4a/12

3.Halina Kustosik - ul. Podrzeczna 38/11

Balkony II miejsce:

1.Agnieszka Szcześniak - ul. Staszica 10/41

2.Zofia Miszalska - ul. Wybickiego 2/1

3.Lila Nowalska - ul. Wilcza 4/5

Balkony III miejsce:

1. Teresa Janiak - ul. Reja 1a/26

2. Małgorzata Trusińska - ul. Skłodowskiej 34/44

3.Zygmunt Szegda - ul. Podrzeczna 40a/23

Ogródki przyblokowe I miejsce:

1. Elżbieta Pietrzak - ul. Olimpijska 8/65

2. Zofia Zimna Michalak - ul. Sosabowskiego 5/1

3. Agnieszka Gołaszewska - ul. Batorego 3/11

Ogródki przyblokowe II miejsce;

1. Mirosława Brylska - ul. Reja 8/1

2. Zofia Gołaszewska - ul. Tarnowskiego 38/26

3. Grażyna Bonawenturczak - ul. Wilcza 4/65

Ogródki przyblokowe III miejsce:

1. Gabryela Ronkowska - ul. Kościuszki 13/21

2. Dorota Modlińska - ul. Teligi 15/11

3. Wiesław Dryńkowski - ul. W-wskie Przedmieście 3/30


Przekazanie kluczy - Łąkoszyn PLUS
W piątek, 12 października 2018r. , miało miejsce przekazanie kluczy lokatorom, którzy kupili mieszkania w inewstycji Łąkoszyn "PLUS”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Nabywcom życzymy zadowolenia z nowego, własnego M!
Galeria najładniejszy balkon i ogródek przyblokowy w 2018r.





NAGRODZENI W 2018 ROKU                    

BALKONY:

Balkony I miejsce:

1. Kinga Lubomirska               - ul. Krasińskiego 5

2. Ewa Świtkiewicz                  - ul. Andersa 6

3. Nowalska Lila                      - ul. Wilcza 4

Balkony II miejsce: 

1. Aleksandra Nawrocka          - ul. Barlickiego 2

2. Nikodem Sobczak               - ul. Tarnowskiego 38a

3. Irena Stańczyk                     - ul. Os. ŁąkoszynV

Balkony III miejsce:

1. Krzysztof Kostecki               - ul. Długosza 6c

2. Anna   Maślisz                     - ul. Tarnowskiego 13A

3. Monika Pawłowska              - ul. Kr. Jadwigi 3

OGRÓDKI PRZYBLOKOWE:

Ogródki przyblokowe I miejsce:

1 Ewa Szczechowicz               - ul. Reja 8

2. Magdalena Wójkowska        - ul.  Wybickiego 6

3. Alina Anyszka                     - ul. Chrobrego 4

Ogródki przyblokowe II miejsce:

1. Gabryela Ronkowska                                  - ul.  Kościuszki 13                     

2. Wanda Jakubowska                                    - ul.  Tarnowskiego 38

3. Wiesław Dryńkowski ,Marlena Karska         - ul.  War. Przedm. 3

Ogródki przyblokowe III miejsce:

1. Roman Ciesielski                - ul. Olimpijska 4c

2. Maria Wojtczak                    - ul. Tarnowskiego 42

3. Agnieszka Gołaszewska      - ul. Batorego 3

Parking Wł. Jagiełły 2

Parking Tarnowskiego 32 , Teligi 15

Parking Wybickiego 2 , 4 , 6

Galeria najładniejszy balkon i ogródek przyblokowy w 2017r.

W kategorii "Ogródki przyblokowe" zwyciężyli:

I miejsce:
Barbara Kowalik,
Halina Wojtczak, Barbara Dziankowska,
Alina Anyszka.

II miejsce:
Gabryela Ronkowska,
Jerzy Saługa,
Anna Przybysz.

III miejsce:
Urszula Siemianowska,
Maria Solarska,
Józef Ryzlak.

 

Najpiękniejsze balkony posiadają:

I miejsce:
Dorota Jaskuła,
Iwona Cichocka,
Kazimierz Gryglak.

II miejsce:
Teresa Markowska,
Joanna Golis,
Irena Stańczyk.

III miejsce:
Grażyna Perzyńska,
Ksenia Barbara Kobus,
Beata Stańczak.


Parking Chrobrego 18-20 , Batorego 19
Parking Chodkiewicza 5 -5a
Parking Długosza 6 B
Parking Kołłątaja 12
Parking Reja 4
Renowacja elewacji Kołłątaja 8 A , 10
Parking Staszica 10 -10 C
Parking Łokietka 4 6
Parking Wilcza 3B C D
Parking M.C.Skłodowskiej 30
Parking Sosabowskiego 3 3A 3B
Parking Sosabowskiego 4 4A 5 6 Sikorskiego 4
Parking Tarnowskiego 5
Galeria najładniejszy balkon i ogródek przyblokowy w 2016r.