Zamieszkaj na „NOWYM ŁĄKOSZYNIE” – RSM „PIONIER”  rozpoczyna zapisy na III etap inwestycji

Sukces I i II etapu inwestycji, duże zapotrzebowanie na nowe mieszkania w Kutnie oraz zapytania  kierowane do Spółdzielni dotyczące terminu rozpoczęcia budowy kolejnych budynków to argumenty, które pozwalają rozpocząć nabór zainteresowanych zakupem mieszkania w kolejnym III etapie inwestycji pn. „Nowy Łąkoszyn” w Kutnie.

Nowoczesny wygląd, atrakcyjna lokalizacja, dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców takie jak windy czy komórki lokatorskie to tylko niektóre z licznych zalet budynków przy ul. Dębowej realizowanych w ramach projektu „Nowy Łąkoszyn”.

Wysoka jakość oddawanych mieszkań, niezbędna infrastruktura (miejsca parkingowe, drogi dojazdowe ,plac zabaw) oraz zaufanie do RSM PIONIER  stanowią podstawy do tego by twierdzić, iż kolejny etap inwestycji podobnie, jak poprzednie będzie cieszył się dużym zainteresowaniem obecnych oraz przyszłych mieszkańców Kutna.

Zainteresowanych zakupem mieszkania, zapraszamy do złożenia podania w biurze Spółdzielni przy ul. Staszica 21 pok. 18  lub przesłania drogą elektroniczną na adres e-mail pionier@pionierkutno.pl  Podania przyjmowane będą od 25.01.2024 r.  od godz. 800.

 W podaniu prosimy podać swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, oraz wskazać jakim metrażem mieszkania są Państwo zainteresowani). 

Budynek „D” stanowić będzie kontynuację planowanego utworzenia przez Spółdzielnię osiedla budynków wielorodzinnych mieszkaniowych przy  ul. Bukowej i Dębowej w dzielnicy Łąkoszyn w Kutnie. Docelowo planuje się powstanie sześciu podpiwniczonych budynków wielorodzinnych z łączną liczbą 224 mieszkań w zróżnicowanej strukturze o powierzchni od 40 do 65 m2.Planowane osiedle to naturalna kontynuacja istniejącego w tej części miasta zespołu budynków wielorodzinnych sprzed lat.