W 2023 roku Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIONIER” w Kutnie obchodzi 65 lecie swojej działalności.  Od czasu powołania Komitetu Organizacyjnego, pierwszego założycielskiego Walnego Zgromadzenia i ostatecznie zarejestrowania w Sądzie Powiatowym dla miasta Łodzi w październiku 1958 r., nasza Spółdzielnia na przestrzeni tych 65 lat zmieniała swe oblicze.

W związku z jubileuszem  przygotowaliśmy specjalny, okolicznościowy folder, w którym znajdą Państwo najważniejsze informacje na temat działalności naszej Spółdzielni. Folder dostępny jest na stronie internetowej www.pionier.kutno.pl lub w siedzibach administracji.

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIONIER” zawsze była blisko ludzi i nadal chcemy wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Dziś, w dniu naszego wspólnego jubileuszu pragniemy  przekazać szczególne życzenia wszystkim naszym Spółdzielcom.

Życzymy Państwu i sobie, aby nasza wspólna Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIONIER”  w Kutnie w kolejnych latach nadal spełniała oczekiwania naszych mieszkańców.

ZDZISŁAW GÓRECZNY
Przewodniczący Rady Nadzorczej
RSM  PIONIER    

KRZYSZTOF MATUSIAK
Prezes Zarządu
RSM PIONIER

Kliknij i pobierz okolicznościowy folder